Note 7 Resmi Olarak Artık Sonlandırıldı!

Tüm zamanların en büyük skandallarından birisi olan, yenilenmesine rağmen tekrar patlayan Note 7 resmi olarak artık sonlandırıldı.

Bizim de duyumlara göre yazdığımız haberde dediğimiz gibi, sonlandırıldığı düşünülen fakat resmi olarak açıklanması beklenen cihazın üretimi ve satışı bugün resmi olarak Samsung Electronics Co. tarafından yapılan açıklamayla tüm dünyada global olarak durduruldu.

Çıktığında çok büyük bir beklenti içinde bırakan, ardından patlama haberleri ile önceleri çok ciddiye alınmayan fakat gittikçe artan olaylar dolayısıyla Samsung’un üretimde sıkıntı olduğunu açıklayıp telefonları geri toplamasının ve yenilemesine rağmen tekrar tekrar patlayan Note 7’nin üretimi, Samsung marka değerinin daha fazla kaybolmaması açısından artık sonlandırıldı.

Note serisi için şu anda nasıl bir yol izleyeceği bilinmeyen Koreli teknoloji devinin seri için yapacağı şeyin yakın zamanda, ismi dahil tamamıyla yenilenmiş şekilde yeni bir Note 7 ya da daha çok erken olmasına rağmen Note 8 tanıtımı yapması bekleniyor.

Şu ana kadar toplamda teknoloji devini 17 milyar dolar zarara sokan ve bu rakamın bu gidişle çok daha fazla artması beklenen telefon adını tarihe en büyük skandallardan birisi olarak yazdırdı.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!