Nokia Lite Earbuds ve İngiltere İçin 5G MVNO’yu Duyurdu

Bugün odak noktası yeni telefonlardı. HMD en az 6 yeni model piyasaya sürdü. Ancak aynı zamanda yeni bir TWS kulaklığı tanıtmak ve geçen yıldan bu yana HMD Connect dolaşım hizmetini tamamlayacak bir MVNO olan yeni hizmetinide sundu.

Nokia Lite Kulaklıkları

Nokia Lite Kulaklıklar bir TWS kulaklıktır burada lite, fiyattan çok şık, cepte tasarıma atıfta bulunur. Bunlar pahalı değil, Nisan ortasından itibaren 75 € fiyatla satışa sunulacak.

Her tomurcuk, 6 saat kesintisiz dinleme süresi için yeterli pil lite sahiptir, kasa (400 mAh pil ile) toplam dinleme süresini 36 saate kadar çıkarır. Çantanın yeniden şarj edilmesi gerektiğinde, birlikte verilen USB-C kablosunu kullanabilirsiniz.

Nokia Power Earbuds Lite’ın (70 €) daha iyi pil ömrüne sahip olacağını düşünürdünüz, ancak Lite Kulaklıklar onları her iki bakımdan da geçti (tomurcuklar için 5 saat, toplam 35 saat). Bununla birlikte, Power Lite tomurcuklarının durumu aslında biraz daha küçüktür.

Her neyse, Nokia Lite Kulaklıklar, 20 Hz ila 20 kHz aralığını kapsayan 6 mm’lik bir sürücüye sahiptir. Bluetooth 5.0 bağlantılarına sahiptirler ve birer birer kullanılabilirler.

Perakende paketinde rahat olanları seçebilmeniz için üç çift uç (S, M ve L boyutları) bulunur. Tomurcukların kendileri Kutup Denizi ve Kömürde sunulacak.

HMD Mobil MVNO

Geçen yıl HMD, HMD Connect adında küresel bir dolaşım hizmeti (120 ülkeyi kapsayan) başlattı. Bu, seyahat ederken harikadır, ancak evdeyken daha az yararlıdır – HMD Mobile burada devreye girer.

Bu bir “mobil sanal ağ operatörü” olan bir MVNO’dur, yani telefonunuz aslında başka bir taşıyıcının hücrelerine bağlanacaktır. Bu durumda, hizmet Birleşik Krallık‘ta İngiltere‘nin önde gelen 5G taşıyıcısı (muhtemelen bu EE anlamına gelir) ile bir ortaklık içinde başlatılır.

Bu MVNO ağı, bu ayın sonlarında (en azından Birleşik Krallık’ta) devreye girecek ve her şeyi – ses, metin ve veri (HMD Connect yalnızca veri içeriyordu) idare edecek. Küresel bir sunum, planlama aşamasındadır.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!