Microsoft Teams, Ses Paylaşımı ve macOS Bildirim Merkezi Entegrasyonu Yakında Geliyor

MacOS için Microsoft Teams, görüntülü aramadaki diğer kişilerin, başka bir kullanıcı ekran paylaşırken Mac‘in sistem sesini duyabilmeleri için güncellendi.

Teams, Windows kullanıcılara her zaman sistem ses paylaşımı seçeneği sunmuştur. Bugünün güncellemesi, öğretmenler ve işletmeler tarafından memnuniyetle karşılanacak olan isteğe bağlı özelliği ekleyerek Mac uygulamasına denklik getiriyor.

Microsoft ayrıca, yaklaşan bir uygulama güncellemesiyle Teams için yerel macOS sistem bildirimleri desteğinin etkinleştirileceğini söylüyor. Microsoft, Nisan ayı başlarında Windows 10 kullanıcılarına yerel bildirimler sunmaya başladı ve bu özelliğin çok yakında Mac uygulamasına gelmesi bekleniyor.

Şu anda, Teams for Mac, Apple‘ın macOS Bildirim Merkezi ile entegre olmak yerine kendi bildirim sistemini kullanıyor. Teams‘e yönelik bir sonraki güncelleme, belirli bir tarih verilmemesine rağmen bunu düzeltilmedi.

Windows En Son, macOS güncellemesi hakkında ilk rapor veren oldu. Microsoft Teams‘in en son sürümü Microsoft‘un resmi web sitesinden indirilebilir.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!