Çift arka kamerası ile ön plana çıkan Meizu M6T ‘nin özellikleri, 5.7 inç 720p+ çözünürlüğünde IPS LCD ekran, 13 MP+2 MP çift arka 8 Megapiksel ön kamera, 8-çekirdekli Mediatek MT6750 yonga seti, Mali-T860MP2 GPU, 3/4 GB RAM, 32/64 GB genişletilebilir (mikroSD 128GB) dahili depolama seçenekleri, 3300 mAh kapasiteli batarya, parmak izi okuyucu ve FM radyo şeklinde.
5.7 inç 720×1440 piksel (720p+) çözünürlüğünde IPS LCD ekran kullanılan Meizu M6T, 282 ppi piksel yoğunluğuna ve %75.4 Ekran/Kasa oranına sahip.
13 MP+2 MP arka ve 8 Megapiksel ön kameraya yer verilen Meizu M6T ‘nin arka tarafında bir adet LED Flaş bulunuyor. Faz algılamalı otofokus, 13MP(f/2.2 diyafram), 2MP(f/2.4 diyafram, derinlik sensörü), panorama, HDR gibi özelliklere sahip olan kamera 1080p@30fps, 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
8-çekirdekli, Mediatek MT6750 yonga seti ile gelen Meizu M6T ‘de, Mali-T860MP2 GPU, 3/4 GB RAM, 32/64 GB genişletilemeyen dahili depolama alanı bulunuyor.
3300 mAh değiştirilemeyen batarya kullanılan Meizu M6T ‘de FM radyo, Bluetooth 4.1, parmak izi okuyucu, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, gibi teknolojiler ve 4G desteği (LTE Cat4 150/50 Mbps) bulunuyor.
Meizu M6T Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 7.0 (Nougat) – Flyme Arayüzü |
| Uzunluk: | 152.3 mm (6.00 inç) |
| Genişlik: | 73 mm (2.87 inç) |
| Kalınlık: | 8.4 mm (0.33 inç) |
| Ağırlık: | 145 gram |
| Kasa: | Plastik |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Siyah, Altın, Kırmızı |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 5.7 inç |
| Çözünürlük: | 720×1440 piksel (720p+), 18:9 oranı |
| Piksel yoğunluğu: | 282 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | %75.4 |
| Ekran tipi: | IPS LCD |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 13 MP+2 MP çift kamera |
| Flaş: | LED Flaş |
| Özellikleri: | Faz algılamalı otofokus, 13MP(f/2.2 diyafram), 2MP(f/2.4 diyafram, derinlik sensörü), panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 1080p@30fps, 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 8 Megapiksel, f/2.0 diyafram, 1080p@30fps |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Mediatek MT6750 |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli, (4×1.5 GHz Cortex-A53 & 4×1.0 GHz Cortex-A53) |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Mali-T860MP2 |
| Sistem Belleği (RAM): | 3 GB / 4 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 32 GB/64 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | mikroSD 128 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 3300 mAh ,Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Hayır |
BAĞLANTI |
|
| Bluetooth: | 4.1, A2DP, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS, GLONASS |
| USB: | mikroUSB 2.0 |
| Diğer: | FM radyo, Parmak izi okuyucu |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nano-SIM (Hibirt çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 8(900), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |

