Logitech, Yapay Zeka Butonlu Faresini Tanıttı: ChatGPT Elinizin Altında!

Logitech, Cortana tuşlu klavyelerin ardından bir yenilikle daha karşımıza çıkıyor: ChatGPT tuşlu bir fare! Logitech Signature AI Edition M750 Mouse ile tanışın.

49,99$ fiyatla Nisan ayında Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık‘ta piyasaya sürülmesi planlanan bu fare, yapay zekanın gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyor. Farenin üzerinde yer alan özel AI düğmesi, Logi AI Prompt Builder adlı bir uygulamayı açıyor. Bu uygulama, Logitech’in MX ve Master serisi çevre birimlerinin çoğunda bulunan Logi Options+ yazılımının bir parçası olarak çalışıyor.

Peki bu uygulama ne işe yarıyor?

AI Prompt Builder; üzerinde çalıştığınız metnin bir bölümünü vurgulamak, kopyalamak ve/veya düzenlemek için tasarlanmış. Microsoft’un Copilot’ta test ettiği benzer bir özellikten ilham alan bu uygulama, ChatGPT erişimi sunarak bir çok metinsel işlem yaptırılabiliyor.

Logitech AI Prompt Builder ile şunları yapabilirsiniz:

  • Bir e-postayı yeniden ifade edin, özetleyin, yanıtlayın veya yazın.
  • Metninizi “komik” veya “profesyonel” gibi farklı stillerde yeniden yazdırın.
  • Yazım ve dilbilgisi hatalarını düzeltin.
  • Metninizi daha açık ve anlaşılır hale getirin.

Logitech Signature AI Edition M750 Mouse ile:

Logitech yazılımı ile entegre çalışan ChatGPT destekli M750 Fare ile birlikte iş süreçlerinde daha hızlı içerikler ve yenilikçi fikirleri üretmede kullanabilir ve zamandan tasarruf ederek verilen görevleri çok daha profesyonel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!