LG’nin alt seviye telefonu olan LG K7, 5.0-inç 480 x 854 piksel çözünürlüğünde 2.5D ekranı, 8 veya 5 Megapiksel arka 5 Megapiksel ön kamerası, 4-çekirdekli 1.1/1.3 GHz işlemcisi, 1/1.5 GB RAM’i, 8/16 GB dahili depolama alanı ve 2,125 mAh kapasiteli bataryası ile ön plana çıkıyor.
5.0-inç 480 x 854 piksel çözünürlüğünde ekran ile gelen LG K7, 196 (ppi) piksel yoğunluğuna ve %66.2 Ekran/Kasa oranına sahip. IPS LCD panel kullanılan telefonda ayrıca 2.5D Ekran oval ekran bulunuyor.
8 veya 5 Megapiksel arka kamera ile gelen LG K7, 5 Megapiksel ön kameraya ve LED flaşa sahip. Coğrafi etiketleme, Yüz algılama, HDR, panorama gibi standart özelliklere sahip olan arka kamera 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
LG K7, 4-çekirdekli 1.3 GHz (3G model) / 4-çekirdekli 1.1 GHz (LTE model) hızında çalışan 2 farklı işlemciye sahip. 1/1.5 GB RAM seçeneğine ve 8/16 GB dahili depolama seçeneği ile gelen LG K7, microSD kart ile (32 GB kadar) hafızası arttırılabiliyor.
2.125 mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya ile gelen LG K7, Mikro-SIM girişine ve 4G desteğine sahip.
LG K7 Teknik Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 5.1 (Lollipop) |
| Uzunluk: | 143.6 mm (5.65 inç) |
| Genişlik: | 72.5 mm (2.85 inç) |
| Kalınlık: | 8.9 mm (0.35 inç) |
| Ağırlık: | |
| Kasa: | Plastik |
| Çerçeve: | Plastik |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Beyaz, Siyah, Altın; Titan (LTE model) |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 5.0-inç |
| Çözünürlük: | 480 x 854 piksel |
| Piksel yoğunluğu: | 196 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | %66.2 |
| Ekran tipi: | IPS LCD |
| Ekran Koruması: | (2.5D Ekran) |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 8 veya 5 Megapiksel |
| Flaş: | LED flaş |
| Özellikleri: | Coğrafi etiketleme, Yüz algılama, HDR, panorama |
| Video Özellikler: | 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 5 Megapiksel |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | 4-çekirdekli 1.3 GHz (3G model) / 4-çekirdekli 1.1 GHz (LTE model) |
| İşlemci (CPU): | |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | |
| Sistem Belleği (RAM): | 1/1.5 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 8/16 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | microSD 32 GB kadar |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 2.125 mAh, Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Evet |
| Günlük kullanım: |
BAĞLATI |
|
| Bluetooth: | 4.1, A2DP, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS |
| USB: | microUSB 2.0 |
| Diğer: |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | Mikro-SIM |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 3(1800), 7(2600), 20(800) |
| Hız: | HSPA, LTE |
