Vibe K5; 5.0-inç 720 x 1280 piksel (HD) çözünürlüğünde IPS LCD ekranı, 13 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kamerası, 8-çekirdekli SnapDragon 415 işlemcisi, Adreno 405 GPU’su, 2 GB RAM’i, 16 GB genişletilebilir (microSD 32 GB) dahili hafızası ve 2750 mAh değiştirilebilir bataryası ile ön plana çıkıyor.
5.0-inç 720 x 1280 piksel (HD) çözünürlüğünde IPS LCD ekran ile gelen Vibe K5, 294 (ppi) piksel yoğunluğuna ve 68.4% Ekran/Kasa oranına sahip.
13 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kamera ile gelen Vibe K5’i arkasında bir adet LED flaş yer alıyor. Coğrafi etiketleme, yüz algılama, panorama, HDR gibi standart özelliklere sahip olan kamera 1080p@30fps, 720p@30fps video kaydı da yapabiliyor.
Qualcomm‘un orta/alt segment işlemcisi Snapdragon 415 kullanılan Vibe K5, 8-çekirdekli olup, 4-çekirdek 1.5 GHz & 4-çekirdek 1.2 GHz hızında çalışmakta. Adreno 405 GPU‘su bulunan telefonda 2 GB RAM‘e ve 16 GB genişletilebilir (microSD 32 GB) dahili hafızaya sahip.
2750 mAh kapasiteli değiştirilebilir Li-Ion batarya ile kullanılan Vibe K5, Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, FM radyo, OTG gibi teknolojilere ve çift SIM, 4G desteklerine de sahip.
Lenovo Vibe K5 Teknik Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 5.1 (Lollipop) |
| Uzunluk: | 142 mm (5.59 inç) |
| Genişlik: | 71 mm (2.80 inç) |
| Kalınlık: | 8 mm (0.31 inç) |
| Ağırlık: | 142 gram |
| Kasa: | Metal |
| Çerçeve: | Metal |
| Tuşlar: | Kapasitif |
| Renk Seçenekleri: | Gümüş, Altın |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 5.0-inç |
| Çözünürlük: | 720 x 1280 piksel (HD) |
| Piksel yoğunluğu: | 294 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | 68.4% |
| Ekran tipi: | IPS LCD |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 13 Megapiksel |
| Flaş: | LED flaş |
| Özellikleri: | Coğrafi etiketleme, yüz algılama, panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 1080p@30fps, 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 5 Megapiksel |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Qualcomm Snapdragon 415 (MSM8929) |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli, 4-çekirdek 1.5 GHz Cortex-A53 & 4-çekirdek 1.2 GHz Cortex-A53, 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Adreno 405 |
| Sistem Belleği (RAM): | 2 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 16 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | microSD 32 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 2750 mAh, Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Evet |
| Günlük kullanım: |
BAĞLATI |
|
| Bluetooth: | 4.1, A2DP, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS |
| USB: | microUSB 2.0 |
| Diğer: | FM radyo, OTG |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nano-SIM (çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) |
| Hız: | HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps |
