Kia, Yeni EV6 Elektrikli Otomobilin Görüntülerini Sergiledi

Kia, geçen hafta yayınlanan bazı gölgeli teaser görüntülerinin ardından yeni EV6 elektrikli arabasına ilk gerçek bir bakış attı. EV6‘nın tüm detayları bu ayın sonundaki çevrimiçi bir etkinliğe kadar duyurulmayacak, ancak yeni görüntüler en azından gerçekte neye benzediğini ortaya koyuyor.

EV6, sportif, crossover’dan ilham alan bir tasarıma sahiptir ve şirketin “Opposites United” adını verdiği ve en az beş sütundan oluşan Kia‘nın yeni tasarım felsefesinden yararlanan ilk araçtır: “Bold for Nature” ” Akıl Sevinci, “İlerleme Gücü”, “Yaşam için Teknoloji” ve “Huzur için Gerginlik.” Kia tasarım şefi Karim Habib bu videoda bunun ne anlama geldiğini açıklıyor:

“İlk özel Kia EV olan EV6, insan merkezli, ilerici tasarım ve elektrikli gücün vitrini. Habib yaptığı açıklamada, EV6’nın yeni elektrikli araç pazarı için ilgi çekici ve ilgili bir model olduğuna kesinlikle inanıyoruz. “EV6 ile, fütüristik bir EV olarak benzersiz bir alan sağlarken, saf ve zengin hacimlerde sofistike, yüksek teknoloji özelliklerinin bir kombinasyonunu kullanarak farklı, etkili bir tasarım oluşturmayı hedefledik.”

İşte başka bir açıdan bir çekim:

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!