iPhone 13, Parmak İzlerini Daha Az Görünür Kılan Özel Bir Kaplamaya Sahip Olacak

iPhone 13 veya iPhone 12S serisi olarak adlandırılan yaklaşan iPhone‘lar hakkında bazı yeni bilgiler ortaya çıktı. Tipster Max Weinbach‘ın Everything Apple Pro‘nun bir videosunda bahsettiği gibi, Apple yaklaşan iPhone‘larda yeni bir tür kaplama kullanabilir. Bunların Pro modellerinin paslanmaz çelik sınırlarında geleceği söyleniyor. Kaplamanın, parmak izlerini ve lekeleri iPhone 12 Pro serisinde şu anda olduğundan daha az görünür hale getirmesi gerekiyor. Weinbach, yeni iPhone‘lardaki mat arka panelin de rafine edildiğini ve daha kolay tutulacağını ekledi.

Önceki söylentilere ağırlık ekleyen Weinbach, iPhone 13‘ün iPhone 12 serisine benzeyeceğini ancak daha küçük çentikli, 120Hz ProMotion ekrana, video kaydı için portre moduna ve geliştirilmiş düşük ışıklı fotoğraflara sahip olacağını söyledi.

Daha önce Weinbach, Her Zaman Açık Ekranın kilit ekranının tonlanmış bir versiyonu olabileceğini söylemişti. Ek olarak, Saat ve Pil şarjı her zaman görünür olacak ve herhangi bir yeni bildirim tüm ekranı aydınlatmayacaktır.

Apple‘ın bu yıl da iPhone 13 serisine dört iPhone getireceği söyleniyor. İOS 15‘in geliştirici beta sürümlerinden özellikleriyle ilgili bazı haberler duyabiliriz. Yeni işletim sistemi sürümünün bu yıl Haziran ayında firma tarafından duyurulan WWDC 2021 konferansı sırasında gelmesi bekleniyor. Apple TV, Apple Watch, iPad‘ler ve Mac cihazları için yeni işletim sistemi sürümleri de görebiliriz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!