Huawei’nin HarmonyOS İşletim Sistemi 10 Milyon Kullanıcıyı Geçti

Huawei‘nin yeni HarmonyOS 2’si, halihazırda 10 milyon kullanıcıyı, yani onu kullanan aktif cihazları geçtiği için Çin’de oldukça başarılı görünüyor.

Yeni markanın benimsenmesi inanılmaz derecede hızlı olsa da, HarmonyOS‘un tek bir işletim sistemi olmadığını, aslında daha çok Huawei’nin tüm farklı işletim sistemleri ve İnternet’i için her şeyi kapsayan bir şemsiye marka gibi davrandığını belirtmek önemlidir. şeyler.

HarmonyOS 2 güncellemesi şu anda Çin’de Mate 40 serisi, P40 serisi, Mate 30 serisi ve MatePad Pro için mevcutken, P30 serisi ve Honor 30 ve V30 serisi bu ay kapalı betaları ve Temmuz ayında genel betaları alacak.

Şirketin Çin dışında HarmonyOS‘a geçişi uluslararası cihazlarda nasıl ele aldığını görmek ilginç olacak. Her neyse, HarmonyOS‘un bir sürümünü çalıştıran ürünlerin sayısı kesinlikle bu harika başlangıçtan sonra gelecekte artacaktır. Aslında Huawei, yıl sonuna kadar HarmonyOS çalıştıran 360 milyon aktif cihaza ulaşmayı ve 1,2 milyon geliştiriciyi platformları için uygulama yazmaya ikna etmeyi umuyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!