Huawei P40 Pro Duvar Kağıtları

Huawei P40 Pro duvar kağıtları canlı renkler tasarlanmış, boya karışımları, resim ve birkaç fotoğraftan oluşuyor. Huawei ‘in 2020 amiral gemi telefonlarından olan Huawei P40 Pro; güçlü donanımı, simetrik su damlası tasarımı ve çeşitli renk seçenekleri duvar kağıtlarına da yansımış görünüyor.

Yağlı boyalara ve canlı renklere sahip olan duvar kağıtları telefonun tasarımı, renklerini ve kullanılan ekranın renk kabiliyetini ön plana çıkarıyor. Renk karışımlarını ve fotoğrafları bir araya getirilerek oluşturulan duvar kağıtlarının telefon ekranında oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Ara tonları hakim olduğu yağlı boya karışımı ve dağ görselleri olan duvar kağıtlarında, mavi, sarı, kırmızının yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 2640×2640 piksel çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının kare ekran yapısında olduğunu belirtelim.

Toplam 20 adet görselden oluşan duvar kağıtları her biri farklı renklere ve güzel sıcak tonlara sahip. Toplam 46.1 MB büyüklüğünde Huawei P40 Pro duvar kağıtlarını en altta yer alan butonla Google Fotoğraflar aracılığıyla indirebilirsiniz.

Huawei P40 Pro Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: Huawei P40 Pro
  • Dosya Adı: Huawei P40 Pro Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 46.1 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 20 adet
  • Çözünürlük: 2640×2640 piksel

Huawei P40 Pro Duvar Kağıtları İndir

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!