Google Pixel’in Yeni Render Görüntüleri Yayınlandı

Google’ın Nexus programının kapatması üzerine Pixel modeli ile devam edileceği sızdırılmıştı. Bu seferde HTC tarafında üretilecek olan Google Pixel’in yeni render görüntüleri ortaya çıktı.

HTC Pixel ve Pixel XL olmak üzere 2 farklı model olarak gelmesi beklenen yeni Google telefonlar firmaya yakın kaynaklardan gelen bilgilere ve tahminlere göre 4 Ekim’de bir etkinlikle beraber duyurulacak.

Google Pixel’in Yeni Görüntüleri

google-pixelin-yeni-render-goruntuleri

Tasarım tarafında artık telefonun nasıl bir şekilde olacağını biliyoruz. HTC çizgilerini taşıyan Google Pixel telefonlar artık bir büyük “G” şeklinde bir Google markası da bulunacak. Yine beyaz ve siyah renk seçeneklerinin bulunduğu telefonda parmak izi okuyucu arka tarafa konumlandırılmış.

Tasarım tarafında HTC çizgilerini taşısa da Google Pixel’in kamera’dan parmak izi okuyucusuna kadar cam yüzeye sahip olduğunu görüyoruz. Huawei Google 6P’de de yine kamera bölümünün cam yüzey olduğunu görmüştük ancak Google Pixel’de cam yüzeyin alanı çok daha büyük.

google-pixelin-yeni-render-goruntuleri_01

Telefonların sızdırılan özellikleri; Google Pixel, 5.2 inç 1080p IPS LCD ekran, 4 GB RAM, 12 MP arka 8 MP ön kamera, Snapdragon 820 işlemci, Google Pixel XL, 5.5 inç 2K IPS LCD ekran, 4 GB RAM, 12 MP arka 8 MP ön kamera, Snapdragon 820 işlemci şeklinde olacak.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!