Galaxy S7’nin ön kamerası ve ekran yüzeyi sızdırıldı

21 Şubat MWC’de (Mobil dünya kongresi) tanıtılması beklenilen Galaxy S7’nin ön kamerası ve ekran yüzeyi sızdırıldı.

Samsung’dan aşina olduğumuz gibi tanıtılmasına kısa bir zaman kala Amiral gemi telefon yine sızdırıldı. Bu sefer üretim bandından gelen sızıntı ile Galaxy S7’nin ön kamerası ve ekran yüzeyini görebiliyoruz.

Sızdırılan görsellerde ilk olarak gözümüze çarpan Galaxy S7’nin kamerası oluyor. Henüz kesin olmamakla birlikte fotoğraftaki kamera sensörlerünün Galaxy S7’nin ön kamera modülü olduğu söyleniyor.

Galaxy S7'nin ön kamerası ve ekran yüzeyi sızdırıldı_001

SM-G930F model numaralı Galaxy S7 için tasarlanan ön kamera modülleri 6 farklı model numarasına ve toplam 12 farklı versiyona sahip.

Ön kamera sensörü Galaxy S6 ile karşılaştırıldığında sensör açıklığının daha geniş olduğu görülebiliyor. Buda daha fazla ışık alması ve renkleri daha iyi alması anlamına geliyor ki karanlık ortamlarda ve genel olarak renklerde daha iyi görüntüler anlamına geliyor.

Galaxy S7'nin ön kamerası ve ekran yüzeyi sızdırıldı_002

Sızdırılan diğer fotoğrafta ise Galaxy S7’nin ekran yüzeyi görülebiliyor.  Hali hazırda sızdırılan diğer görsellerle bire bir aynı olan Galaxy S7 kesin olarak bu tasarımla geleceğini söyleyebiliriz.

Tasarım olarak Galaxy S2’ye benzeyen Galaxy S7’nin genel özellikleri ise şu şekilde olacak; Galaxy S7 4 GB LPDDR 4 RAM’e, 12 MP arka kameraya, USB 3.0 Typ-C konnektör, 2.5D (oval ekran) ekran ve 3D (basınca duyarlı) ekrana sahip olacak.

 

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!