Clubhouse Android Uygulamasının Yayınlanacağı Tarih Açıklandı

Clubhouse kurucu ortağı Paul Davison, uygulamanın Android sürümünü yayınlamak için birkaç aya daha ihtiyaçları olduğunu açıkladı. Ayrıca Davison’a göre davetiye ile katılma sistemi de önümüzdeki aylarda kaldırılabilir.

TechCrunch‘a göre, Clubhouse kurucu ortağı Paul Davison dün platform haftalık Townhall etkinliğinde bir Android istemcisinin hala çalışmakta olduğunu, ancak piyasaya sürülmesinin “birkaç ay” süreceğini belirtti. Bu tarih kesin olarak belirlenmemiş olsa da, kullanıcılara Android uygulamasının cihazları için ne zaman açılmasını bekleyebilecekleri konusunda biraz daha az belirsiz bir fikir verecektir.

Clubhouse‘daki ekip, iOS uygulamaları için güncellemeden sonra güncelleme yayınlarken, şirket yalnızca birkaç ay önce Android sürümünün “yakında” geleceğini belirtmiş ve ardından bu ayın başlarında bir görüşme sırasında bunun bir öncelik olduğunu belirtmişti. Bu arada, rakipleri Facebook ve Twitter, iki büyük sosyal ağ devi, piyasaya sürüldüklerinde neredeyse Android ve iOS üzerinde çalışması garanti edilen, sırasıyla Rooms ve Spaces adlı rakip hizmetler üzerinde çalışmaya başladı.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!