Asus ROG Phone 5, DxOMark’ın Ses İncelemesinde En Yüksek Puanı Aldı

Asus ROG Phone 5 resmi lansman tarihi 10 Mart, ancak DxOMark, oyun amiral gemisinin ses incelemesini çoktan yayınladı ve ona mükemmel bir not verdi.

79 puanla yaklaşan ROG Telefon, ikinci sırada Xiaomi Mi 10 Pro (76) üzerinde sağlıklı bir liderlik ile listelerde en üst sırada yer alıyor. Selefi ROG Phone 3, şu anda Huawei Mate 20 X ile üçüncü sırada (her ikisi de 75 puanda) bulunuyor.

Söz konusu telefon, daha sonra kırpılan I005DB versiyonu yerine Ocak ayında TENAA’da gördüğümüz I005DA gibi görünüyor. B versiyonunun arkasında bir ekran varken, A modelinin resimlerinde bunun yerine bir Tencent Games logosu yer alıyor. DxOMark tarafından test edilen telefonun ne ekranı ne de Tencent logosu var.

Telefonun sahip olduğu şey, önden ateşlemeli iki stereo hoparlör, Dirac ayarlama teknolojisi ve ESS DAC’li 3,5 mm kulaklık jakı ve tabii ki bir Snapdragon 888 yonga seti.

Performans açısından ROG Phone 5, dinamik, mekansal ve yapay testlerde kategori lideri alt puanlar kazandı. Hafif zayıf bas ve maksimum ses seviyesinde kırpılan sorunlar gibi bazı dezavantajları vardır. Telefonun kayıt yetenekleri genel olarak mükemmel.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!