Apple iPhone 14 Duvar Kağıtları

Apple iPhone 14 duvar kağıtları telefonların renklerine uygun olarak tasarlanmış, farklı renklerin granden renk geçişlerinden oluşuyor. Firmanın elegant ve premium algısını yansıtan duvar kağıtları, iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modelleri için 2 farklı tasarıma sahip.

Canlı renklerin ve renk geçişlerin oluşturduğu duvar kağıtları telefonun tasarımı ve renklerini ön plana çıkartacak şekilde hazırlanmış. Sıvı ve lens efektleri ile oluşturulan görseller, karanlık ve renkli tonlara hakim olmasından dolayı AMOLED ekranlı telefonlarda oldukça güzel duracağını söyleyebiliriz.

Akışkan renklerin hakim olduğu ve lens efektlerinin bulunduğu duvar kağıtlarında, siyah, mavi, mor, sarı ve kırmızı renklerin yoğunluklarına sahip. 1290 × 2796 piksel ve 1170 × 2532 piksel çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının dikey formatta ve dikdörtgen yapıda olduğunu, ana ekranda ve kilit ekranın kaydırma efekti olmadan, olduğu gibi görüneceğini belirtelim.

Toplam 9 adet görselden oluşan duvar kağıtlarının ilk 4 tanesi iPhone 14 Pro ‘nun renklerine göre tasarlanırken geri kalan 5 tanesi ise iPhone 14 renklerine göre dizayn edilmiş. Toplam 18.5 MB büyüklüğünde duvar kağıtlarını en altta bulunan butona basarak Google Fotoğraflar aracılığı ile tek tek görselleri indirebildiğiniz gibi ayrıca toplu olarak da sağ üstte bulunan üç nokta ikonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca Apple iPhone 14 zil sesleri ve bildirim sesleri sayfalarını ziyaret ederek multimedya seslerini dinleyebilir ve hoşunuza giden sesleri indirebilirsiniz.

Apple iPhone 14 Duvar Kağıtları

Apple iPhone 14 Duvar Kağıtlarını İndir

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!