Samsung Galaxy Note 7 Render Görüntüleri

Samsung’un yeni amiral gemi telefonu olan Samsung Galaxy Note 7 render görüntüleri ortaya çıktı. Henüz çımasına 2 hafta kala japonya merkezli “seeko” web sitesi tarafından render görüntüleri yayınlandı.

Galaxy Note 7 Render GörüntüleriArt arda sızan görüntüler ve fotoğraflar ile Galaxy Note 7’nin nasıl bir şey olacağını zaten biliyorduk. Ancak görüntüler çok net olmamakla birlikte kafamızda da bazı soru işaretleri oluşturuyordu. Render görüntüleri ile artık telefonu en ince ayrıntısına kadar detaylıca inceleyebileceğiz.

Galaxy Note 7 Render GörüntüleriGörüntülerden görüleceği üzere Siyah Oniks, Gümüş Titanyum ve Mavi Coral olarak toplam 3 farklı renk seçeneğinin kesin olduğunu söyleyebiliyoruz. Hem arka hem de ön camın kavisli olduğunu, kamera çıkıntısının azaltıldığını ve kasanın inceltildiğini de görmek mümkün.

Galaxy Note 7 Render Görüntüleri2 Ağustos’da çıkacağı söylenilen telefonun sızan bilgilere göre; 5.7 QHD (2160x1440p) çözünürlüğünde çift taraftan kavisli AMOLED ekran, Android 6.0 işletim sistemi, 4GB LPDDR4 RAM, Snapdragon 820 (veya SD821), 12MP arak 5MP çift sensörlü ön kameraya sahip olacak.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!