LG’den telefonlar için Rolly Keyboard 2 rulo klavye

LG’nin mobil cihazlar için geliştirdiği Rolly Keyboard 2 rulo klavye satışa çıktı. Geçtiğimiz sene Rolly Keyboard adıyla çıkan rulo klavye çeşitli revizyonlar yapılarak yeniden piyasaya sürülüyor.

Geçen sene çıkan modelden farklı olarak Rolly Keyboard 2, 4 satır yerine artık 5 satırlı bir klavye olarak tasarlanmış. Böylece numaralar ve özel karaktere yer açılarak daha rahat bir kullanıma kavuşmuş.

LG'den telefonlar için Rolly Keyboard 2 rulo klavye_02

Tuş aralıklarının bir laptop klavyesi kadar açık olduğunu bildirilen LG, telefonları yerleştirmek için kullanılan standın en az 4-inç‘lik telefonlara uygun olduğu de belirtiliyor. Aynı anda 3 cihazla Bluetooth üzerinden bağlanabildiği de yine verilen bilgiler arasında.

Rolly Keyboard 2, bağlı olan cihazlar arasında tek bir tuş ile kolayca geçiş yapabilme yeteneğine sahip. Tek bir AAA pil (ince kalem pil) ile 3.5 ay boyunca kullanılabilen klavye, Android, iOS, Mac OS ve Windows işletim sistemli telefon ve tabletlerle çalışabiliyor.

Yaklaşık olarak 110$‘lık bir fiyat etiketi ile Güney Kore’de satışa çıkan Rolly Keyboard 2, sadece ana vatanında piyasaya sunulmuş. Global pazara çıkıp çıkmayacağı hakkında LG herhangi bir bilgi vermemiş ancak, çok yüksek ihtimalle Rolly Keyboard 2’nin bir önceki modelde olduğu gibi ülkemize gelmeyeceğini söyleyebiliriz.

Rolly Keyboard 2 rulo klavye teknik özellikleri

Boyut 274 × 31.7 × 30.7 mm
Ağırlık 161gram (pil dahil)
Bağlantı Bluetooth 3.0 (üç cihaza kadar)
Uyumlu cihazlar Android 4.0, iOS 7, Mac OS X 10.7, Windows 7 veya daha sonra
Güç Tip 1 AAA pil

 

LG'den telefonlar için Rolly Keyboard 2 rulo klavye_04

Rolly Keyboard 2 rulo klavye Sesli Haber
YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!