LG K3; 4.5 inç 480p çözünürlüğünde IPS LCD ekranı, 5 MP arka VGA ön kamerası, 4-çekirdekli 1.1GHz hızında çalışan Mediatek MT6737M / Snapdragon 210 işlemcisi (2 farklı versiyon), 1 GB RAM’i, 8 GB genişletilebilir (microSD 32 GB) hafızası ve 1940 mAh değiştirilebilir bataryası ile ön plana çıkıyor.
4.5 inç 480×854 piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekran ile gelen LG K3, 218 ppi piksel yoğunluğuna ve 61.6% Erkan/Kasa oranına sahip.
5 Megapiksel arka, VGA ön kamera ile gelen telefonun arka tarafında (LS450 modelinde) LED flaş bulunuyor. Otomatik odaklama, panorama, HDR gibi standart özelliklere sahip olan arka kamera 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
4-çekirdekli 1.1GHz hızında Mediatek MT6737M (K100) / Qualcomm Snapdragon 210 (LS450) yonga seti bulunan LG K3’de, Mali-T720MP2 (K100) / Adreno 304 (LS450) GPU, 1 GB RAM ve 8 GB genişletilebilir (microSD 32 GB) hafıza yer alıyor.
1940 mAh değiştirilebilir dahili depolama kapasitesine sahip olan LG K3, Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, FM radyo gibi teknolojilere ve 4G desteğine (LTE Cat4 150/50 Mbps) sahip.
LG K3 Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Uzunluk: | 133.8 mm (5.27 inç) |
| Genişlik: | 67.7 mm (2.67 inç) |
| Kalınlık: | 9.4 mm (0.37 inç) |
| Ağırlık: | 127 gram |
| Kasa: | Plastik |
| Çerçeve: | Plastik |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Siyah / Lacivert |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 4.5 inç |
| Çözünürlük: | 480×854 piksel (480p) |
| Piksel yoğunluğu: | 218 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | 61.6% |
| Ekran tipi: | IPS LCD |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 5 Megapiksel |
| Flaş: | LED flaş (LS450) |
| Özellikleri: | Coğrafi etiketleme, otomatik odaklama, panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 720p@30fps |
| Ön Kamera: | VGA |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Mediatek MT6737M (K100) / Qualcomm Snapdragon 210 (LS450) |
| İşlemci (CPU): | 4-çekirdekli 1.1GHz Cortex-A53 / 4-çekirdekli 1.1GHz Cortex-A7 |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Mali-T720MP2 / Adreno 304 |
| Sistem Belleği (RAM): | 1 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 8 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | microSD 32 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 1940 mAh, Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Evet |
| Günlük kullanım: |
BAĞLATI |
|
| Bluetooth: | 4.1, A2DP, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | A-GPS |
| USB: | microUSB 2.0 |
| Diğer: | FM radyo |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | Mikro-SIM (Çift ve Tek SIM kartlı 2 versiyon) |
| Teknoloji: | GSM / HSAP / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 8(900), 20(800) |
| Hız: | HSPA 21.1/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
