Lenovo Phab 2 Plus; 6.4 inç FHD çözünürlüğünde IPS LCD ekranı, 13 MP çift arka 8 MP ön kamerası, 8-çekirdekli 1.8GHz hızında çalışabilen Mediatek Mediatek MT8783 yonga seti, 3 GB RAM’i, 32 GB dahili depolama alanı ve 4050 mAh bataryası ile ön plana çıkıyor.
6.4 inç 720×1280 piksel (HD) çözünürlüğünde IPS LCD ekranı ile gelen Phab 2 Plus, 344 ppi piksel yoğunluğuna ve 73.5% Ekran/Kasa oranına sahip.
13 Megapiksel çift arka 8 Megapiksel ön kameraya sahip olan Phab 2 Plus’ın arka tarafında Çift LED flaş bulunuyor. lazer ve faz algılamalı hibrit otofokus, yüz algılama, HDR, panorama özelliklerine sahip olan kamera 1080p@30fps, 720p@30fps video kaydı yapabiliyor.
Phab 2 Plus donanım tarafında 8-çekirdekli 1.8GHz hızında çalışabilen Mediatek MT8783 yonga setiyle geliyor. ARM Mali-T720 MP3 GPU‘suna sahip olan telefon 3 GB RAM‘e ve 32 GB genişletilebilir (microSD 256 GB) dahili hafızaya sahip.
4050 mAh kapasiteli dev bir batarya bulunan Phab 2 Plus, FM radyo, Dolby Atmos ses, parmak izi okuyucu gibi özelliklere ve Çift SIM kart, 4G (Cat4 150/50 Mbps) desteklerine sahip.
Lenovo Phab 2 Plus Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Uzunluk: | 173.9 mm (6.85 inç) |
| Genişlik: | 88.3 mm (3.48 inç) |
| Kalınlık: | 9.6 mm (0.38 inç) |
| Ağırlık: | 218 gram |
| Kasa: | Alüminyum alışım |
| Çerçeve: | Alüminyum alışım |
| Tuşlar: | Kapasitif |
| Renk Seçenekleri: | Tunç Grisi, Şampanya Altını |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 6.4 inç |
| Çözünürlük: | 1080 x 1920 piksel (FHD) |
| Piksel yoğunluğu: | 344 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | 73.5% |
| Ekran tipi: | IPS LCD |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 13 Megapiksel Çift Kamera |
| Flaş: | Çift LED Flaş |
| Özellikleri: | f/2.0 diyafram açıklığı, lazer ve faz algılamalı otofokus, Yüz algılama, HDR, panorama |
| Video Özellikler: | 1080p@30fps, 720p@30fps |
| Ön Kamera: | 8 Megapiksel, f/2.2 diyafram açıklığı, 1.4 µm piksel boyutu, 1080p@30fps |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Mediatek MT8783 |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli, 1.3 GHz, 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | ARM Mali-T720 MP3 |
| Sistem Belleği (RAM): | 3 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 32 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | microSD 256GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 4050 mAh, Li-Ion |
| Değiştirilebilir: | Hayır |
| Günlük kullanım: |
BAĞLATI |
|
| Bluetooth: | 4.0, A2DP |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | A-GPS |
| USB: | microUSB 2.0 |
| Diğer: | FM radyo, parmak izi okuyucu, Dolby Atmos |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | Mikro-SIM / nano-SIM (Çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300), 41(2500) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |

