Çift arka kamerası ve büyük ekranı ile ön plana çıkan Huawei Honor Note 10 özellikleri, 6.95 inç 1080p+ çözünürlüğünde AMOLED ekran, 16 MP+24 MP çift arka 13MP ön kamera, 8-çekirdekli Hisilicon Kirin 970 yonga seti, Mali-G72 MP12 GPU, 6/8 GB RAM, 64/128 GB genişletilebilir (mikroSD 256 GB) dahili depolama seçenekleri, 5000 mAh kapasiteli batarya, parmak izi okuyucu, NFC, Hızlı şarj ve FM radyo şeklinde.
6.95 inç 1080×2280 piksel (1080p+) çözünürlüğünde AMOLED ekran kullanılan Honor Note 10, 355 ppi piksel yoğunluğuna, %81.5 Ekran/Kasa oranına sahip.
16MP+24MP arka ve 13MP ön kameraya yer verilen Honor Note 10 ‘un arka tarafında LED Flaş bulunuyor. Faz algılamalı otofokus, 16MP(f/1.8 diyafram, RGB), 24MP(f/1.8 diyafram, Monokrom), EIS (Elektronik Görüntü Sabitleme), panorama, HDR gibi özelliklere sahip olan kamera 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@60fps video kaydı yapabiliyor.
8-çekirdekli, Huawei Hisilicon Kirin 970 yonga seti ile gelen Honor Note 10 ‘da, Mali-G72 MP12 GPU, 6/8 GB RAM, 64/128 GB genişletilebilir (mikroSD 256 GB) dahili depolama alanı bulunuyor.
5000 mAh değiştirilemeyen batarya kullanılan Honor Note 10 ‘da FM radyo, NFC, Bluetooth 4.2, Hızlı şarj, parmak izi okuyucu, Wi-Fi 802.11 а/b/g/n/ac, gibi teknolojiler ve 4.5G desteği (Cat16 1024/150 Mbps) bulunuyor.
Huawei Honor Note 10 Özellikleri
TASARIM |
|
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 (Oreo) – EMUI 8.2 Arayüzü |
| Uzunluk: | 177 mm (6.97 inç) |
| Genişlik: | 85 mm (3.35 inç) |
| Kalınlık: | 7.7 mm (0.30 inç) |
| Ağırlık: | 230 gram |
| Kasa: | Arka/Ön Cam, Alüminyum Çerçeve |
| Tuşlar: | Sanal |
| Renk Seçenekleri: | Geceyarısı Siyahı, Hayalet Mavisi |
EKRAN |
|
| Ekran ölçüleri: | 6.95 inç, 122.6 cm2 |
| Çözünürlük: | 1080×2220 piksel, 18.5:9 oranı |
| Piksel yoğunluğu: | 355 ppi |
| Ekran/Kasa oranı: | %81.5 |
| Ekran tipi: | AMOLED (HDR10) |
| Ekran Koruması: |
KAMERA |
|
| Çözünürlük (arka): | 16MP + 24MP çift kamera |
| Flaş: | LED Flaş |
| Özellikleri: | Faz algılamalı otofokus, 16MP(f/1.8 diyafram, RGB), 24MP(f/1.8 diyafram, Monokrom), EIS (Elektronik Görüntü Sabitleme), panorama, HDR |
| Video Özellikler: | 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@60fps |
| Ön Kamera: | 13 Megapiksel, f/2.0 diyafram, 1080p@30fps |
DONANIM |
|
| Yonga Seti: | Hisilicon Kirin 970 |
| İşlemci (CPU): | 8-çekirdekli, (4×2.4 GHz Cortex-A73 & 4×1.8 GHz Cortex-A53) |
| Grafik İşlemcisi (GPU): | Mali-G72 MP12 |
| Sistem Belleği (RAM): | 6/8 GB RAM |
| Dahili Hafıza: | 64/128 GB |
| Arttırılabilir Hafıza: | mikroSD 256 GB |
BATARYA |
|
| Kapasite: | 5000 mAh ,Li-Po |
| Değiştirilebilir: | Hayır |
BAĞLANTI |
|
| Bluetooth: | 4.2, A2DP, EDR, LE |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Konumlandırma: | GPS, A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB: | mikroUSB 3.1 Tip-C, USB OTG |
| Diğer: | NFC, FM radyo, Parmak izi okuyucu, Hızlı şarj, Dolby Atmos ses sistemi |
ŞEBEKE |
|
| SIM: | nano-SIM (Hibrit çift SIM kartlı) |
| Teknoloji: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| 2G Bantları: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bantları: | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Bantları: | LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) |
| Hız: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (3CA) Cat16 1024/150 Mbps |

