Google Podcast Uygulaması Yayınlandı

Android içinde yerel uygulamalarını yayınlayıp geliştirmeye devam eden Google Podcast uygulamasını Google Play’de indirmeye sundu. Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulama oldukça hızlı çalışıyor.

Uygulama yelpazesini her geçen gün arttıran Google, Andoid işletim sisteminde gerekli uygulamaları tamamlamaya devam ediyor. IOS tarafında işletim sisteminin sunduğu Podcast uygulaması yıllardır çok iyi bir deneyim sunup Podcast kullanımını yaygınlaştırırken Google, Android tarafta olan bu eksiği yeni uygulamasıyla kapatıyor.

Google PodcastBasit bir tasarıma ve şık bir arayüze sahip olan uygulama Android işletim sisteminde olan boşluğu çok iyi doldurmuş. En çok dinlenen yayınları kategorileri altında gösteren uygulama, ses hızı ayarı, indirme, yayın takibi (yeni yayın bildirimi) gibi özellikleri bulunuyor.

Özellikle Türkiye’de çok fazla bir kullanıcı kitlesi olmayan Podcast yayınları bu uygulama vesilesiyle daha fazla artış gösterecektir. Sizde farklı bir yayınlar dinleyip yeni bir kullanıcı deneyimi arıyorsanız aşağıdaki indirme butonundan uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabiliriz.

Google Podcast Android

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!