Facebook Messenger’a QR Kod İle Ödeme Geliyor

Facebook Messenger iOS uygulamasında kullanıma sunulan üç yeni özelliği duyurdu: QR Kodları ve Ödeme Bağlantıları, yeni Hızlı Yanıt Çubuğu ve Olivia Rodrigo, Pride, F9 ve daha fazlası gibi daha fazla tema.

Messenger‘daki QR kodları ve ödeme bağlantıları, kullanıcıların Facebook arkadaşı olmasalar bile herkesten para gönderip almasına olanak tanır. Bu özellik ABD Messenger kullanıcılarına sunuluyor ve anında ayrı bir ödeme uygulaması indirmeye veya yeni kişiler eklemeye gerek yok.

Kullanıcıların Messenger ayarlarını ziyaret etmeleri ve “Facebook Pay”e dokunmaları, ardından ödeme bağlantısını paylaşmaları veya bir arkadaşlarının QR kodunu taramasına izin vermeleri yeterlidir.

Yeni hızlı yanıt çubuğuyla, ana sohbet dizisine geri dönmeye gerek kalmadan harika bir fotoğraf veya videoyla ateşlenen sohbetler yapmayı kolaylaştırıyor. Kullanıcıların sadece fotoğrafa dokunması ve ekranın altındaki hızlı yanıt çubuğu aracılığıyla bir yanıt göndermesi gerekiyor.

Son olarak, Messenger sohbetinizi kişiselleştirmenin yeni yolları var. Olivia Rodrigo’s Sour’u dinlemeyi bırakamıyorsanız, sohbetinizin arka planını arkadaşlarınızla iletişim kurmanın eğlenceli bir yoluna dönüştürebilirsiniz. İşte Facebook‘a göre yeni sohbet temaları:

  • Olivia Rodrigo: Hayranların Olivia’nın yeni albümü Sour’un lansmanını kutlamalarına yardımcı olmak için, Olivia’nın özel yüz çıkartmalarını içeren tuhaf bir sohbet teması yayınladık – yeni albümden en sevdiğiniz şarkıları paylaşmak için mükemmel.
  • Dünya Okyanuslar Günü: Sadece dünya okyanuslarını sanal olarak keşfetmenize izin vermekle kalmayıp aynı zamanda sürdürülebilirliği ve okyanuslarımızı gelecek nesiller için temiz tutmanın önemini destekleyen yeni Dünya Okyanuslar Günü sohbet temasıyla sohbetlerinizi canlı tutun.
  • F9: Hızlı ve Öfkeli hayranları, kemerlerini bağla ve yeni F9 sohbet temasıyla adrenalin patlamasına hazırlan. Fast Saga’nın 20. yıldönümü, bu yüzden serideki en yeni hikayeye hazırlanmak için bir Hızlı ve Öfkeli film maratonuna kilitlenme zamanı!

Tüm bu özellikler bugünden itibaren US Messenger kullanıcılarına sunuluyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!