Apple, ‘Hometown’ Adlı Çekimini Paylaştı

Apple’ın en yeni Shot on iPhone kısa filmi, bu sefer Black History Month onuruna bugün YouTube’da yayınlandı. Hometown adlı yeni kısa film, “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Siyah fotoğrafçıları konu alan bir dizinin” bir parçası.

Apple, bu Memleket girişimini ilk olarak 1 Şubat’ta duyurdu ve bugün kampanyayı yeni bir videoyla genişletiyor. Memleket, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 32 “en vizyoner Siyah fotoğrafçı” na sahiptir.

Apple, Black History Ayını kutlamak için, tamamı iPhone 12 Pro ile çekilmiş, kendi benzersiz lensleri aracılığıyla memleketlerini çekip dünyayla paylaşmak için 30’dan fazla Siyah fotoğrafçıyı görevlendirdi. ABD’nin her yerinde, bu fotoğrafçılar, yerel kültürlerini somutlaştıran insanlarını ve şehirlerinin ceplerini sergilemek için yola çıktılar.

Yeni Shot on iPhone videosu, Tribeca Film Festivali’nde kazanan en genç yönetmen olan Phillip Youmans’dan geliyor. Memleket videosu, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bu fotoğrafçılardan bazılarını takip ediyor. Apple’ın videoyla ilgili açıklaması şunları açıklıyor:

Siyahi Tarih Ayı onuruna, ülkenin en ileri görüşlü 32 Siyah fotoğrafçısı memleketlerini gösteriyor. Tribeca Film Festivali’nde kazanan en genç yönetmen Phillip Youmans, her biri Siyah deneyimini, Siyah mükemmelliğini, sevgisini ve hayal gücünü kutlarken bir dizi imaj oluşturucumuzu takip ediyor.

Aşağıdaki iPhone’da Yeni Memleket Çekimi videosuna göz atabilirsiniz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!